072-33-80-879

אישי - משפחתי - מקצועי

הפקות אירועים

החלטתם לעשות אירוע – מזל טוב. אתם מתחילים לבדוק, לברר לראות מקומות ומגלים שלעשות אירוע זה לא פרוייקט קל… המון נותני שרות, המון טלפונים, המון ריצות והמון הצעות מחיר – בקיצור .. כאב ראש אחד גדול. 

טעיתם … אצלנו אפשר אחרת.

ספרטה אירועים שמה לה מטרה לעשות ללקוח את החיים קלים יותר… אצלנו תקבלו את כל הפקת האירוע למעט הקייטרינג במחירי עלות.

איך זה אפשרי? 
פשוט מאוד – בניגוד לחברות הפקות אחרות שאת הרווח הן עושות מעמלות מהספקים השונים ומהלקוח, אנחנו מרווחים רק מהקייטרינג הפרטי שלנו קייטרינג ספרטה, ומעבר לכך כל שירות נוסף כמו – מעצבת, ציוד ישיבה, די.ג’יי, הגברה ותאורה ועוד… תקבלו במחירי עלות, והכל בשקיפות אמיתית מול הלקוח.

ספרטה אירועים מתמחה בכל סוגי האירועים:
החל מאירועים משפחתיים בבית הלקוח, ועד אירועים גדולים ורבי משתתפים, כמו: חתונות מפוארות, אירועי חברה גדולים כמו  סוף שנה, מסיבות פורים ו/או כל חג אחר, אירועי פרידה, ימי גיבוש הכוללים שלל אטרקציות, ערבי נושא (מערב פרוע, ערבי קזינו ועוד), ימי כיף בשטח, הכוללים משימות אקסטרים (הישרדות, הרצים למיליון ועוד), ימי ספורט הכוללות אטרקציות ומשימות ספורט שונות ומגוונות, ימי כיף לעובדים ולילדים הכוללים מתנפחים, שולחנות משחק, מתקני אקסטרים ועוד מבחר רב של אירועים ואטרקציות נוספות.

כל האירועים מופקים ומנוהלים, לרבות האירוע עצמו, ע”י המעצבים וצוות העובדים המקצועי של ספרטה אירועים וחב’ הקייטרינג הפרטית שלנו.

כמו-כן אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות חיצוניות, מן המובילות בתחום האירועים, ומבחר גדול של לוקיישנים שונים ומגוונים כמו וילות מפוארות, מקומות למסיבות בריכה, אירועים בטבע ועוד…

כל קשר העבודה עם החברות החיצוניות מתבצע באופן ישיר מול אנשי המקצוע של ספרטה אירועים, דבר החוסך ללקוח ריצות וטלפונים מיותרים. הכל מול חברה אחת, טלפון אחד ואדם אחד אשר יעמוד לרשותכם בכל זמן ובכל עת שתרצו.
וכמובן שהכל בתיאום ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוח.

Call Now Button